O nas

Rozpoczęliśmy przygodę z branżą GSM z początkiem XXI wieku. Są wśród nas byli właściciele salonów operatorów komórkowych, wieloletni pracownicy telekomów. Nie boimy się użyć twierdzenia, że tworzyliśmy rynek telekomunikacyjny w Polsce.

Ponieważ na bieżąco śledziliśmy trendy sprzedażowe na rynku, szybko zainteresowaliśmy się e-commerce. W 2010 roku związaliśmy swoją przyszłość z platformą Allegro, szybko stając się jednym z najważniejszych partnerów serwisu w kategorii "Akcesoria GSM".

Pasję, dociekliwość przekuliśmy w finansowy sukces. Dzisiaj rozwijamy import współpracujemy z największymi dystrybutorami akcesoriów w Polsce. Jesteśmy właścicielami rozpoznawalnych w Allegro brandów SnapOn, Toot-case. Nazwa Webski funkcjonuje w świadomości różnych grup docelowych jako gwarant przystępnego asortymentu.


Dołącz do Diamentowych Sprzedawców ! Otwórz swój własny Webski sklep !

Współpraca

Posiadasz sklep stacjonarny, planujesz rozwinąć się sprzedaż w internecie? Masz dobry produkt i nie wiesz jak go sprzedać? Dobrze trafiłeś.

Nie przegap szansy jaką daje rozwój rynku e-commerce. Otwórz własny sklep internetowy. Współtwórz z nami silną grupę, oferującą możliwość nawiązywania korzystnych kontaktów handlowych, mającą wyrazisty przekaz marketingowy, rozpoznawalną w sieci. Każdy współpracujący z nami partner zdobędzie szansę na prowadzenie przyjaznego biznesu, zdobycia cennego doświadczenia, wiedzy oraz przyzwoitych zarobków. Koszty inwestycji nie są duże – wystarczy być otwartym na nowości, ciężko pracować i podzielać nasz punkt widzenia.

Franczyza grupaWebski oparta (w etapie początkowym) na allegro z punktem odbioru, z możliwością (docelowo, po zaakceptowaniu) otworzenia sklepu franczyzowego
(ATOM webski sklep). W miejscowościach do 100 tys mieszkańców gwarantujemy wyłączność na sprawdzony model biznesowy !

Korzystasz z bazy kilkudziesięciu tysięcy opracowanych aukcji. Otrzymujesz cały know-how największej na allegro grupy z branży i możliwość działania w komfortowych warunkach i na dobrych umowach z dostawcami. Rekrutacja Partnerów trwa , najbliższe terminy wdrożeń to druga połowa kwietnia-maja.

Zapraszamy do kontaktu Potencjalnych webskch partnerów z miejscowości: Białogard, Kołobrzeg, Sławno, Słupsk, Chojnice, Człuchów.
Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorców, oczekujących dynamiczniejszego rozwoju, jak i osoby bez doświadczenia, chętne do założenia własnego biznesu.

Kontakt z nami

Kontakt

Gadu-Gadu 32946042

Kontakt

Grupa Webski.pl grupa@webski.pl

Kontakt