IX Bałtycki Puchar Klas

15.07.2023 - 16.07.2023

W miniony weekend mieliśmy przyjemność być jednym ze sponsorów IX Bałtyckiego Pucharu Klas w regatach. 69 zawodników stanęło do rywalizacji. Dodatkowo towarzyszyła nam przepiękna i słoneczna pogoda wręcz idealna do żeglugi, co sprawiło, że atmosfera była wyjątkowo gorąca a wyścigi bardzo emocjonujące. Nie tylko dorośli mieli okazję spróbować swoich sił. Przewidziano również specjalną kategorię zawodów dla najmłodszych także nawet dzieci stanęły do rywalizacji podkreślając wielowymiarowy charakter zawodów.

Uczestnicy oprócz pucharów i medali walczyli również o atrakcyjne nagrody rzeczowe przygotowane przez nas. Były to m.in powerbanki, okulary vr czy zabawki dla najmłodszych pasjonatów sportów wodnych. Mamy nadzieję, że otrzymane nagrody będą dla nich dodatkową motywacją do osiągania jeszcze lepszych wyników w przyszłości.

Pamiętając o uczestnikach wydarzenia pamiętaliśmy, że nad wodą ciężko o dostęp do gniazdek sieciowych umożliwiających naładowanie swoich urządzeń, dlatego umożliwiliśmy naładowanie swoich smartfonów i innych sprzętów elektronicznych naszą Webską matą solarną, dzięki której brak dostępu do gniazdek nie był już przeszkodą. Współczesny świat bez telefonów i aparatów jest nam obcy, ale na szczęście dzięki technologii, żeglarze jak i kibice mogli cieszyć się wyjątkowym wydarzeniem bez obaw o brak energii w swoich urządzeniach.

Podsumowując, IX Bałtycki Puchar Klas w regatach był dla nas niesamowitym doświadczeniem. Cieszymy się, że mieliśmy okazję być jednym ze sponsorów tego wyjątkowego wydarzenia. Trzymamy kciuki za realizację kolejnych edycji Bałtyckiego Pucharu Klas w regatach i liczymy na dalszą owocną współpracę!